Sufity podwieszane to rozwiązanie cieszące się od wielu lat sporym zainteresowaniem zarówno osób prywatnych, jak i architektów wnętrz. Pozwalają ukryć nieestetyczne instalacje czy przewody wentylacyjne. Sprawiają, że pomieszczenie może być bardziej wyciszone i cieplejsze. Dodatkowo sufity podwieszane Toruń sprawiają, że nasze wnętrze może nabrać oryginalnego charakteru. Jak to zrobić?

Tafla szklana czy wyspa sufit podwieszany?

Klasyczne proste płyty jako sufity podwieszane powoli przestają być głównym trendem. Oczywiście to najbardziej praktyczne rozwiązanie, jednak nie daje zbyt wiele możliwości dekoracyjnych. Dzięki rozbudowanym konstrukcjom i lekkim stelażom, możemy obecnie pokusić się o montowanie wielopoziomowych sufitów, z wmontowanymi punktami świetlnymi. Może to dać niesamowite efekty – zarówno punktowo, jak i przy rozproszonym świetle głównym. Sporą popularnością cieszy się również wyspa sufit podwieszany. Zyskujemy wówczas wydzieloną przestrzeń w kuchni czy jadalni, o konkretnej funkcji, z dedykowanym jej oświetleniem. Pozwala to na logiczne i ciekawe zaplanowanie całej powierzchni pomieszczenia, zwłaszcza jeśli ma ono wielofunkcyjny charakter.

sufity podwieszane Toruń

Możliwości jest wiele. Zapoznajmy się z ofertą lokalnych wytwórców takich, jak sufity podwieszane Toruń. Znajdźmy tę najlepszą dla nas.