Chcesz wpisać się w aktualne trendy wnętrzarskie, a szukasz przy tym rozwiązań prostych, szybkich w montażu oraz na każdą kieszeń? Nie wiesz, jak wykończyć sufit, żeby prezentował się pięknie? Rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się sufit podwieszany w salonie.

Sufit podwieszany krok po kroku

Rozwiązanie tego typu jest naprawdę łatwe i szybkie w montażu. Można nawet pokusić się o samodzielne zainstalowanie. Trzeba zacząć od zamocowania stelażu z pomocą profili i w przypadku większych konstrukcji też wieszaków. Zwłaszcza te nośne elementy umieszcza się w rozstawie co około 50 centymetrów. Można dodatkowo ocieplić watą konstrukcję, na którą następnie nakładamy płyty gipsowe. Montaż jest naprawdę skrajnie prosty. Sufit podwieszany krok po kroku z powodzeniem zamontujesz w swoim wnętrzu samodzielnie.

Sufit podwieszany w salonie

Współczesne sufity podwieszane są bardzo różnorodne i pozwalają na montaż w niemal każdej przestrzeni. Można dzięki nim stworzyć nastrojowy kącik wypoczynkowy w salonie lub zaaranżować komfortową łazienkę. Dzięki oświetleniu wpuszczanemu w płytę o nieprzepuszczających wilgoci oprawach, będzie nam służyć przez długi czas.